Tato stránka byla vytvořena jako výsledek vzdělávacího kurzu organizovaného prostřednictvím evropského programu Erasmus+.

Kurz byl zaměřen na posilování použití ICT nástrojů ve výuce. Týdenní program byl naplněn množstvím aktivit a ukázek různých nástrojů, aplikací a pomůcek, kterými se dají posunout vyučovací hodiny zase o nějaký ten krok dále. Doba se rychle mění a informační technologie jdou rychle dopředu, tento pokrok nezastavíme, proto je lepší být na něj připraven.

V sekci "Ukázky aktivit" můžete vidět příklady toho, co jsme se v průběhu kurzu učili. Samozřejmě musíte brát v úvahu, že se jedná o prvotiny, s programy a aplikacemi jsme se teprve seznamovali.

Webové stránky lze samozřejmě vytvářet různými způsoby, tento web je pouze ukázkou a inspirací jak by mohli samotní žáci jednoduchým způsobem zvládnout vytvořit svůj vlastní web a zadarmo.

The European Commission's support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now